175 föremål
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
4d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
3d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
3d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
4d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
18 tim 36m
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
5d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
2d 19 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
5d 14 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
2d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dagbädd, samtida tillverkning.
5d 18 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK