130 föremål
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Höglund, bordslampor, 2 st.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jasper Morrison, bordslampa, "Glo-Ball", Flos, Italien.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Achille Castiglioni, taklampa, "Taraxacum S1", Flos.
3d
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
1 tim 44m
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK