Auktioner online

Gallerimatta, Hosseinabad, ca 417 x 110 cm.
2m 52s
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
4m 52s
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
6m 52s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
8m 52s
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK