234 föremål
Lars Stensö, Skrivbord, "Singer".
9 tim 35m
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
4d 9 tim
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-tal.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
1d 10 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1930/40-tal.
2d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
2d 9 tim
Taklampa, 1960-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
3d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1950/60-tal.
4d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
4d 6 tim
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 10 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
1d 10 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord ur "Lovö"-serien.
10 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets fjärde kvartal.
10 tim 14m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
1d 9 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
2d 8 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK