372 föremål
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
20 tim 59m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
2d
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
18 tim 11m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
20 tim 31m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Englund, skål, Orrefors 1988.
20 tim 5m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1d 21 tim
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagny Zachrisson, Får.
17 tim 16m
Dagny Zachrisson, Får.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Aarnio, stol, "Pony", Melaja, 2000-tal.
3d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hyllor, 3 st, Montana, Danmark.
3d
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
16 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
1 tim 1m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
16 tim 9m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK