486 föremål
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
1d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
3d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 21 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
2d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, "Chandelier Sketch", Eichholtz.
4d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
3d 19 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
5d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 15 tim
Bordslampa, 1930-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
4d 14 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
4d 21 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d 18 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK