321 föremål
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
4d 18 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
4d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
2d 18 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
4d 18 tim
Bordslampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Aune Siimes, vas, keramik, signerad AS Arabia.
< 1m
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
1d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
4d 20 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
5d
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gubi, sidobord.
39m 55s
Gubi, sidobord.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
2d 19 tim
Reseur, 1900-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
1d 22 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK