344 föremål
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
2d
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
6d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Lindvall sänggavel samtida.
1 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
5d
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Etui med 6 silverbägare i miniatyr.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund, 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, gardiner, 6 st, "Melodi".
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Palmqvist, vas, "Kraka", Orrefors.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 1 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, skål, graal, Orrefors.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, fat, Rörstrand.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
2d
Bordslampa, 1930/40-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tapio Wirkkala, fat, Iittala, Finland 1955.
3d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
5d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
2d 22 tim
Reseur, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Kaipiainen, fat, porslin, Arabia.
4d 2 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, skål signerad unik Kosta Boda.
5d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
5d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, Nordiska Kompaninet, 1970-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, unik skål, Boda Åfors, 1963.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK