382 föremål
Cartier, kulspetspenna.
6d 14 tim
Cartier, kulspetspenna.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, takplafond, Orrefors.
14 tim 59m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
Pall, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
4d 14 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 8 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1d 16 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK