337 föremål
Edward Hald, skål, slipgraal, Orrefors.
19 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, fat, Rörstrand.
19 tim 24m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figurin,  "Emma", Gustavsberg.
19 tim 50m
2 624 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
19 tim 46m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
19 tim 58m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sonja Katzin, bordslampa, 1960/70-tal.
20 tim 12m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birger Kaipiainen, fat, porslin, Arabia.
1d 20 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
1d 20 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
21 tim 26m
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK