Diverse

26 föremål
Ingrid Herrlin, skulptur signerad.
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, omkring 1900.
16 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Relief, Nordeuropa, 1600-tal eller äldre.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, lergods, Europa, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm, Kina, 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK