Diverse

50 föremål
Fartygsmodell, 1900-tal.
5d 5 tim
Fartygsmodell, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
5d 3 tim
Koppartunna, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
4d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byster 2 st 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hasselblad SWC/M, no.RS142863, 1980.
4d 3 tim
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
2d 4 tim
Cartier, kulspetspenna.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
1d 6 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jardinière, nysilver, Jugend, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gnistskydd, art deco, 1920/30-tal.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinkyl, nysilver, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speldosa, omkring år 1900.
23 tim 53m
Speldosa, omkring år 1900.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK