33 föremål
Sidobord, 1800-talets mitt.
6d 9 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, 1950/60-tal.
5d 10 tim
Matbord, 1950/60-tal.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord / sidobord, 1800-talets slut.
4d 10 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR