292 föremål
Spegel, venetiansk stil, 1900-talets början.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, sidobord.
1d 17 tim
Carl Malmsten, sidobord.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
1d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 18 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1800-talets slut.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
1d 19 tim
5 401 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1d 19 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
1d 19 tim
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 19 tim
Bord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 19 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1d 19 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
1d 19 tim
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
1d 19 tim
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
1d 19 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK