322 föremål
Soffa, 1960-tal.
8d 1 tim
Soffa, 1960-tal.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
1d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
17 tim 51m
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
4d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Geridong, empire, 1800-tal.
5d 22 tim
Geridong, empire, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord Empire-stil 1900-talets första hälft/mitt.
3d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK