367 föremål
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
5d
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
8d 6 tim
Soffa, 1960-tal.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
34m 17s
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Malmsten, dubbelsäng, "Fata Morsgris".
2d
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
58m 17s
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
23 tim
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
3d 4 tim
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mahtsson,” Pernilla ”, fåtölj, Dux.
6d 2 tim
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
2 tim 4m
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gubi, sidobord.
6 tim 42m
Gubi, sidobord.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
23 tim 43m
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
6 tim 58m
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3d 1 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
2 tim 16m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
3d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
23 tim 55m
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
2 tim 44m
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
7 tim 4m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
2 tim 50m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Empire-stil 1900-talets första hälft/mitt.
3d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
23 tim 2m
Bänk, 1800/1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
6d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
4 tim 38m
Skåp, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK