434 föremål
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
6d 1 tim
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
6d 1 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Mulberry, väska, "Roxanne".
6d 1 tim
Mulberry, väska, "Roxanne".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
6d 1 tim
Soffa, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
6d 1 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
5d 1 tim
40 EUR
Utropspris
500 EUR
Halsband, 18K guld, Schweiz.
5d 1 tim
Halsband, 18K guld, Schweiz.
1 800 EUR
Utropspris
2 700 EUR
Louis Vuitton, väska, "Luco".
5d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Luco".
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Kalle Halonen, Landskap.
5d 1 tim
Kalle Halonen, Landskap.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Matbord, 1950/60-tal.
5d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
5d 1 tim
Armband, 18K guld.
550 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Mauno Oittinen, Mor och barn.
5d 2 tim
Mauno Oittinen, Mor och barn.
600 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé".
5d 2 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé".
500 EUR
Utropspris
600 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
5d 2 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, 18K guld/vitguld.
5d 2 tim
Halsband, 18K guld/vitguld.
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Seppo Arina, Påfåglar.
4d 1 tim
Seppo Arina, Påfåglar.
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Fritz Jakobsson, "Äppelblommor".
4d 2 tim
150 EUR
Utropspris
700 EUR
Hannu Palosuo, "When the Truth Lies II".
4d 2 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
4d 2 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
4d 2 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR