1945 föremål
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
20 tim 56m
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
21 tim 6m
Ulf Trotzig, komposition.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
21 tim 20m
Lennart Jirlow, "Kossan".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lorette".
21 tim 30m
Kuutti Lavonen, "Lorette".
760 EUR
Utropspris
800 EUR
Armband, 18K guld med stora berlocker.
21 tim 34m
4 200 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Jonas Heiska, Utan titel.
21 tim 38m
Jonas Heiska, Utan titel.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, väska, "Alma".
21 tim 40m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
420 EUR
Utropspris
500 EUR
Sari Haapaniemi, Vallmor.
21 tim 48m
Sari Haapaniemi, Vallmor.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Bricka, silver, Indien, sent 1800-tal.
21 tim 54m
245 EUR
Utropspris
400 EUR
Nandor Mikola, "Gren".
22 tim 4m
Nandor Mikola, "Gren".
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Lisa Hilland, bordslampa ur serien Glamrocks 2023.
22 tim 10m
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
22 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
22 tim 26m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
22 tim 28m
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Augustus Osborne Lamplough, Vy från Nilen.
22 tim 34m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
22 tim 36m
Fåtölj 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterbelysning ett par Fagerhult sent 1900-tal.
22 tim 42m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
22 tim 48m
Gucci, scarf.
2 170 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
22 tim 52m
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 299 x 217 cm.
23 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 200 cm.
23 tim 6m
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK