309 föremål
Soffbord 1970-tal.
6 tim 5m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
6 tim 23m
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2d 5 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
2d 6 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 6 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
4d 4 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
5d 2 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
5d 2 tim
PG Thelander, Kossa.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
6d 6 tim
Göran Brunius, Kustvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
6d 6 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets  mitt.
6d 5 tim
Byrå 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 3 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
6d 3 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

219. Lars Holmström, takarmatur, Swedish Grace, Arvika 1920-30-tal.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK