29 föremål
Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
43m 53s
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Konsolbord 1900-talets senare del.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Empire-stil 1900-talets första hälft/mitt.
3d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
6d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
6d 23 tim
Soffbord, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK