1877 föremål
Ateljéstaffli, omkring 1900.
9m 28s
Ateljéstaffli, omkring 1900.
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Augusta Soldan, Flodlandskap.
6d
Augusta Soldan, Flodlandskap.
190 EUR
Utropspris
550 EUR
Axel Kargel, "Åkertegar".
9d
Axel Kargel, "Åkertegar".
7 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Axel Kargel, Två träd.
9d 1 tim
Axel Kargel, Två träd.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Axel Olson, "Fågelhandlarna".
8d 23 tim
Axel Olson, "Fågelhandlarna".
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
1 tim 39m
Bengt Rosenström, mobil.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
1d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bengt Ruda, fåtölj, "Cikada", IKEA, 1960-tal.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
1 tim 3m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
1 tim 7m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK