1423 föremål
Byrå 1960-tal Emmaboda.
2d 22 tim
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
21 tim 25m
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
17 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
14 tim 35m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
18 tim 31m
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2 310 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
17 tim 59m
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
816 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1d 20 tim
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
20 tim 53m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
4d 18 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
5d 22 tim
Bänk 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1800-tal,
1d 20 tim
Bänk, 1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
5d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
C Göran Karlsson, Utan titel.
2d 18 tim
C Göran Karlsson, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C.G. Hallberg, bordslampa, 1930-tal.
21 tim 15m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
5d 22 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
3d 22 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan Bonnesen Stående modell.
1d 21 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "En svensk tiger II".
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
1d 21 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
23 tim 5m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
19 tim 51m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
5d 18 tim
Cartier, kulspetspenna.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4d 20 tim
Cartier, scarf.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 19 tim
Cartier, scarf.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 20 tim
Cartier, scarf.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
1d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnevisp, 18K guld,
4d 21 tim
Champagnevisp, 18K guld,
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, armband, 2020.
4d 20 tim
Chanel, armband, 2020.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK