481 föremål
Matbord, 1960-tal.
5d 8 tim
Matbord, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Pall, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Långbord 1900-tal.
11 tim 40m
Långbord 1900-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
3d 11 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
11 tim 42m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
11 tim 24m
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1800-tal,
5d 9 tim
Bänk, 1800-tal,
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d 11 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, "Stockholm", Englesson.
4d 11 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
11 tim 28m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, samtida tillverkning.
5d 10 tim
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, gustaviansk.
6d 8 tim
333 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
10 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
9 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2d 10 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
2d 7 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
4d 5 tim
Skåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 11 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
6 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
9 tim 28m
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
2d 5 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK