126 föremål
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
8 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st Gustaviansk stil 1900-tal.
9 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1970-tal.
8 tim 36m
Matbord 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord gustaviansk stil 1900-tal.
8 tim 48m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
8 tim 26m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
8 tim 34m
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
1d 9 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
1d 10 tim
4 955 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 10 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK