420 föremål
Bord 1900-talets första hälft.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
6d 3 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Bänk, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
2d 11 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
3d 9 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
2d 10 tim
Pall 1800-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1946.
7d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
4d 8 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
6d 5 tim
Spegel, sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, sent 1900-tal.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
11 tim 18m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 11 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

2. Fritz Blomqvist, vas, överfångsglas, Orrefors, jugend, 1915-17.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Fair warning
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK