434 föremål
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
7 tim 6m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
13 tim 14m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schatull, 1800-tal.
2d 14 tim
Schatull, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
1d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
4d 16 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
8 tim 6m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
3d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
2d 10 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
3d 8 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
3d 8 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
4d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
3d 11 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
9 tim 36m
Bänk 1970-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
4d 13 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, tidigt 1900-tal.
16 tim 32m
Sidobord, tidigt 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
1d 11 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
6d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
4d 16 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
9 tim 40m
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1950/60-tal.
1d 12 tim
Pall, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 16 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
2d 9 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 11 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK