396 föremål
Sängbord, 1800-talets slut.
4d
Sängbord, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
3d 3 tim
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gustavianskt, omkring 1800.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
5 tim 30m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets senare del.
5 tim 12m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
6d 5 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK