434 föremål
Matbord, 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
6d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
6d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
4d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
4d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
4d 7 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
4d 7 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
4d 8 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK