1645 föremål
Omega, Seamaster, armbandsur, 34,5 mm.
6d 13 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Eeli Jaatinen, Metande flicka.
6d 13 tim
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
6d 14 tim
Armband, 18K guld, Italien.
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
6d 14 tim
150 EUR
Utropspris
600 EUR
Tuomo Saali, "Morgonljus".
6d 14 tim
Tuomo Saali, "Morgonljus".
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
6d 14 tim
Gucci, scarf, "Flora".
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1970-tal,
6d 14 tim
Fåtölj, 1970-tal,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
6d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arvid Broms, Rågskylar.
6d 15 tim
Arvid Broms, Rågskylar.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Tiffany & Co, armbandsur, 23,5 mm.
6d 15 tim
351 EUR
Utropspris
550 EUR
Skänk, 1800-talets andra hälft.
6d 15 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".
6d 16 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband i 18K guld. Schweiz.
6d 16 tim
Armband i 18K guld. Schweiz.
1 300 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Helge Dahlman, "Hängande tjäder".
6d 16 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokhylla, 1800-tal.
6d 16 tim
Bokhylla, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
6d 16 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK