282 föremål
Sidobord/soffbord 2 st Cheope 2000-tal.
4 tim 46m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
5d 4 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1d 5 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-tal.
5d 2 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d 5 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
1d 4 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
1d 4 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
1d 4 tim
Einar Jolin, stilleben.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 4 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk figural silke ca 57x79 cm.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940/50-tal.
6d 5 tim
Spegel 1940/50-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 5 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d 5 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erik Jensen, Modell.
6d 5 tim
Erik Jensen, Modell.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
5d 5 tim
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord Art Deco-stil 1900-tal.
5d 4 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4 tim 6m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
5d 4 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 5 tim
Soffbord sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av okänd man.
2d 3 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Okner,  Utan titel.
5 tim 4m
Gunnar Okner, Utan titel.
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1280. Koppar med fat, två stycken, samt ett lock, porslin. Qingdynastin, Daoguang (1821-50).
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK