29 föremål
Anders Sunna saltflaska signerad.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sunna kåsa signerad.
2d 18 tim
Anders Sunna kåsa signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väskor, 3 st, läder.
8d 20 tim
Väskor, 3 st, läder.
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Johan Fankki, kåsa, monogramsignerad.
8d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tomte, Heissner, Västtyskland, 1980-tal.
4d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK