307 föremål
Hugo Mitt, "Talu rannas".
1d 20 tim
Hugo Mitt, "Talu rannas".
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Ljusstakar, ett par, mässing, 1800-tal.
2d 19 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Mikko Carlstedt, Stilleben med svampar.
2d 19 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och opal.
2d 20 tim
Ring, 14K guld och opal.
45 EUR
Utropspris
250 EUR
Margareta Fuks, "Valged liiliad".
4d 19 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
5d 19 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
2d 19 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, modell ES208, Itsu, 1960-tal.
4d 17 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sybord, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Sybord, 1900-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Nattljusstake, empirestil, 1800-tal.
2d 18 tim
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
4d 19 tim
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
6d 19 tim
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
6d 19 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Brustet träd.
2d 19 tim
Olavi Haarala, Brustet träd.
52 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
4d 19 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Laura Järnefelt, Skogslandskap.
4d 19 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
6d 18 tim
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben i blått.
3d 18 tim
Jan Palmu, Stilleben i blått.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Veikko Takala, "Snöfall".
20 tim 19m
Veikko Takala, "Snöfall".
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Armas Mikola, Aura å.
3d 18 tim
Armas Mikola, Aura å.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Erik Schmidt, Snickare.
1d 19 tim
Erik Schmidt, Snickare.
370 EUR
Utropspris
300 EUR