Gunnar Okner,  "Antigua II".
1m 34s
Gunnar Okner, "Antigua II".
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunnar Okner,  Utan titel.
3m 34s
Gunnar Okner, Utan titel.
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets början.
5m 34s
Bord 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
7m 34s
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa sent 1900-tal/2000-tal.
9m 34s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK