Auktioner online

Matta, Isfahan, Old, Ca 150 x 105 cm.
< 1m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
2m 18s
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank, sängar, ett par, Firma Svenskt Tenn.
2m 18s
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm Henning, Manshuvud.
6m 18s
Wilhelm Henning, Manshuvud.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karin Lindblom vas/skulptur signerad stengods.
8m 18s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edvard Rosenberg, landskap.
10m 18s
Edvard Rosenberg, landskap.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK