1364 föremål
Kiyoshi Saito, träsnitt.
23 tim 13m
Kiyoshi Saito, träsnitt.
2 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
23 tim 31m
Skåp, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beck & Jung, "Hundie".
23 tim 32m
Beck & Jung, "Hundie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
23 tim 39m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson, Landskap.
23 tim 41m
Erling Ärlingsson, Landskap.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
23 tim 42m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
23 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Keisai Eisen, träsnitt.
23 tim 51m
Keisai Eisen, träsnitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
1d
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuniyasu, träsnitt, 1800-tal.
1d
Kuniyasu, träsnitt, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, glas, Bergboms 1970-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Astrid Munthe-de Wolfe, "Waxholmshus i grönska".
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Plafondlampa, omkring 1900.
1d
Plafondlampa, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK