17 föremål
Bordslampa, empir, 1800-tal.
6d
Bordslampa, empir, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med lampetter 1900-talets första hälft.
2 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, empirstil, omkring år 1900.
11m 45s
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
29m 45s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK