239 föremål
Kirsi Neuvonen, "Jungfrun och enhörningen".
2d
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben med körsbär.
1d 23 tim
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Fiskestund.
2d 23 tim
Jonas Heiska, Fiskestund.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kimmo Kaivanto, "Elokuun juhla".
1d 23 tim
280 EUR
Utropspris
250 EUR
Biblioteksstege, 1900-talets senare hälft.
4d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1930-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, ett par, 14K trefärgsguld.
2d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
1 tim 9m
Elina Luukanen, "Löytö".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaj Stenvall, "Utan händer".
5d 23 tim
Kaj Stenvall, "Utan händer".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
6d 23 tim
Regina Huotari, Stilleben.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Blomsterstilleben.
6d 23 tim
Jan Palmu, Blomsterstilleben.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
5d 23 tim
Gucci, scarf, "Flora".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Vesa Junttila, Oxar.
2d
Vesa Junttila, Oxar.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
2d 23 tim
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Raija Seilonen, Päron.
5d 23 tim
Raija Seilonen, Päron.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

529. Ett par örhängen silver och guld med droppformade pärlor och gammal- samt rosenslipade diamanter.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK