218 föremål
Biblioteksstege, 1900-talets senare hälft.
8d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Bucket".
8d 23 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
6d 23 tim
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Kimmo Kaivanto, "Elokuun juhla".
5d 23 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben med körsbär.
5d 23 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1930-tal.
6d
Taklampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Örhängen, ett par, 14K trefärgsguld.
6d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Vesa Junttila, Oxar.
6d
Vesa Junttila, Oxar.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Augusta Soldan, Flodlandskap.
6d
Augusta Soldan, Flodlandskap.
190 EUR
Utropspris
550 EUR
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
5d
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
Inga bud
Utropspris
1 600 EUR
Ring, 18K guld.
5d
Ring, 18K guld.
300 EUR
Utropspris
400 EUR