262 föremål
Albert Lindfors, Skiss för kuliss.
6d 2 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Aly Ben Salem, Utan titel.
8d 2 tim
Aly Ben Salem, Utan titel.
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband i 18K guld. Schweiz.
4d 22 tim
Armband i 18K guld. Schweiz.
1 650 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
4d 20 tim
Armband, 18K guld, Italien.
1 250 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Armband, 18K guld.
7d 2 tim
Armband, 18K guld.
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Arvid Broms, Rågskylar.
4d 21 tim
Arvid Broms, Rågskylar.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Bricka, Spanien, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Champagnekylare, 1900-tal.
2d 2 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, Pommery & Greno, Frankrike.
3d
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, örhängen, ca 1992.
6d
Chanel, örhängen, ca 1992.
222 EUR
Utropspris
400 EUR
Eeli Jaatinen, Metande flicka.
4d 20 tim
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, Sjölandskap.
8d 2 tim
Eero von Boehm, Sjölandskap.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
4d 2 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Spår".
2d 23 tim
Esa Riippa, "Spår".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
4d 20 tim
240 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, armbandsur, 32 mm.
2d 23 tim
Gucci, armbandsur, 32 mm.
110 EUR
Utropspris
250 EUR