Möbler

497 föremål
Soffa, 1800-talets slut.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Corvette Fine Design Stockholm 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Garderob 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Snurrfåtölj Göte möbler 1970/80-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 2000-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel,Glasmäster modell 81 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/sängbord Art Deco 1930/40-tal.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard Art Deco 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Art Deco 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st olika 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par Art Deco 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord Art Deco 1930/40-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar 4 st 1900-talets andra hälft.
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1940-tal Art Deco.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, De Sede "DS76" sent 1900-tal/2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp omkring 1900.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, gustaviansk, sent 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sybord, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barskåp, 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Nyrenässans, sent 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-talets slut.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsstolar, 3 st, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930-tal.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
1 050 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffa, 1950-tal.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Skänk, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, 1900/2000-tal.
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark, 1970/80-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, 1800-talets slut.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ove Feuk, byrå, "NK013" Nordiska Kompaniet, 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Sverige, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord, "Stora Salen.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Howardmodell, 1900/2000-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK