Möbler

Föremål i fokus

118 föremål
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bergèrer, ett par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
18 tim 1m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
4d 20 tim
7 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
20 tim 59m
Fåtölj, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
3d 1 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
6d
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
22 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
1d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
5d 1 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
5d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK