Möbler

Föremål i fokus

88 föremål
Bäddsoffa, 1960-tal.
6d
Bäddsoffa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
8d
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Soffa, 1960-tal.
21 tim 25m
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
1d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
5d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
1m 53s
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1940/50-tal.
2d 22 tim
Soffa, 1940/50-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, nyrokoko, 1800-talets slut.
1d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
4d
Soffa, 1960-tal.
770 EUR
Utropspris
900 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
21 tim 21m
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK