Möbler

15 föremål
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
15m 46s
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
4d 18 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Strinning, hyllsystem "Strinning" inköpt 2022.
7d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK