Möbler

31 föremål
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
3m 59s
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Stolar, 8 st, Danmark 1900-talets mitt.
1d
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Soffa, 1960-tal.
2d
Soffa, 1960-tal.
820 EUR
Utropspris
900 EUR
Bord / sidobord, 1800-talets slut.
5d
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Hörnskåp, 1800-tal.
5d
Hörnskåp, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
5d 23 tim
600 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Alvar Aalto, bänk, modell 153A, Artek 2000-tal.
6d
220 EUR
Utropspris
250 EUR