Möbler

244 föremål
Byrå, 1800-talets andra hälft.
3 tim 35m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3 tim 42m
Byrå, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
3 tim 49m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4 tim 9m
Byrå, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1900-tal.
4 tim 29m
Lådfack, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
4 tim 59m
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, ett par, omkring år 1900.
5 tim 7m
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggbord, 1800-tal.
5 tim 29m
Väggbord, 1800-tal.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1800-tal.
5 tim 51m
Bord, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
5 tim 53m
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930-tal.
6 tim 3m
Sängbord, ett par, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
6 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
6 tim 11m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", IKEA, 1960-tal.
6 tim 13m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Troeds, "Pepita" hyllsystem, 1950-60-tal.
6 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1930-tal.
6 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
6 tim 31m
Bord, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6 tim 35m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
6 tim 39m
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
6 tim 57m
Byrå, funkis, 1930-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7 tim 13m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, hatthylla, modell 109, Artek, Finland.
7 tim 15m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, paraplyställ, Artek, Finland.
7 tim 19m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940/50-tal.
7 tim 23m
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 4 tim
Bockbord, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 4 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 4 tim
Bord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, sent 1900-tal.
1d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, 1800-talets slut.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fällbord, 1800-talets första hälft.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
1d 5 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
1 212 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1d 5 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 5 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kolonnskåp, 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, SMF Bodafors, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
2d 2 tim
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, 1950/60-tal.
2d 5 tim
Vitrinskåp, 1950/60-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-tal.
2d 5 tim
Matbord, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets senare del.
2d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Nyge-Verken, Nyköping, 1960-tal.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
2d 6 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, tidigt 1800-tal.
2d 6 tim
Bänk, tidigt 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
2d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK