246 föremål
Sidobord, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
Sidobord, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
3d
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
23 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
Piedestal, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930/40-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, teak, 1950/60-tal.
3d
Matbord, teak, 1950/60-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
4d 1 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
6d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
5d 2 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1800-talets slut.
1d 1 tim
Sängbord, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
2d
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
2d
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
3d 1 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
5d 1 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK