Möbler

352 föremål
Skåp, Kina, 1900-tal.
7d 6 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
7d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
7d 8 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
7d 8 tim
Gubi, sidobord.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
7d 8 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
6d
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
6d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
6d 2 tim
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
6d 3 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
6d 4 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
6d 5 tim
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
8d
Dagbädd, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
8d 1 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
8d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
5d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK