426 föremål
Stol, "Snooze", Blå Station.
2d 19 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 19 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 19 tim
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
2d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
2d 20 tim
700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
Sybord, 1900-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, senbarock, 1700-tal.
2d 22 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970/80-tal.
2d 22 tim
Bänk 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
3d 16 tim
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
3d 17 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yrjö Kukkapuro, karmstolar, 4 st, Finland.
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
3d 17 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
3d 18 tim
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
3d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
3d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
3d 20 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring 1900.
4d 15 tim
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
4d 16 tim
Matbord, sent 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, 1800-talets slut.
4d 17 tim
Klädskåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK