416 föremål
Lådfack, 1900-talets första hälft.
4d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
4d 19 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
4d 19 tim
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 20 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel 1900-talets slut.
4d 22 tim
Spegel 1900-talets slut.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Göte möbler 1970-tal.
4d 22 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 22 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, teak, 1960-tal.
5d 19 tim
Soffbord, teak, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
5d 20 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Pierre Sindre, fåtölj, "Funen", Eilersen.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa samt pall, "Lift". Eilersen.
5d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj 1960-tal.
5d 20 tim
Fåtölj 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
5d 22 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord Grange Frankrike omkring 2000.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940-tal.
6d 19 tim
Byrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
6d 20 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets slut.
6d 20 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
6d 22 tim
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, funkis, 1930-tal.
6d 22 tim
Skåp, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
6d 22 tim
Bord, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Danmark, 1950/60-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK