473 föremål
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
5d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal.
5d 13 tim
Skåp, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
5d 13 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
5d 14 tim
Spegel 1930/40-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar fyra st Thonet 1900-talets början.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
5d 16 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schatull, 1800-tal.
5d 17 tim
Schatull, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
5d 18 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
5d 19 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
5d 19 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
5d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
5d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
6d 15 tim
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK